معرفی تکنولوژی نوین 4.5G و اینترنت نسل 4.5

استفاده از تکنولوژی نوین 4.5G و اینترنت نسل 4.5

4.5G یا 4.5 Generation :

هنگامی که تکنولوژی 3G در ایران توسط اپراتور رایتل مطرح شد, همه ما از مشکلات استفاده از اینترنت با سرعت پایین رهایی پیدا کردیم. اما در حال حاضر تکنولوژی نوین 4.5G در اختیار ماست و از این به بعد سرعت اینترنت از سرعت معمول خیلی فراتر می باشد.

تفاوت تکنولوژی 4.5G و 3G :

سرعت اینترنت 4.5G از تکنولوژی 3G تقریبا 10 برابر بیشتر است, یعنی…

  • شما میخواهید فیلم دانلود نمایید. این کار با تکنولوژی 3G یک ساعت و 17 دقیقه اگر طول می کشید, از این به بعد با تکنولوژی 4.5G فقط 13 دقیقه از زمان شما را خواهد گرفت .
  • شما موسیقی دلخواه خود را میخواهید گوش کنید, با تکنولوژی 4.5G یک آلبوم 45MB فقط 2 ثانیه از زمان شما را خواهد گرفت. این یعنی زمان تصمیم گیری شما مبنی بر کدام آهنگ میخواهید گوش نمایید, از زمان دانلود آلبوم بیشتر خواهد بود .
  • بخاطر استفاده سریع تر از تکنولوژی Cloud , دیگر نیازی به حفظ اطلاعات در حافظه دستگاه خود نخواهید داشت و همچنین نیازی به حذف اطلاعات برای Save کردن اطلاعات جدید نخواهید داشت .

برای استفاده از تکنولوژی 4.5G کارهایی که باید انجام داد :

تکنولوژی 4.5G یک تکنولوژی جدید می باشد, پس طبیعی است بعضی از دستگاهها و مودم همراه قدیمی این تکنولوژی را ساپورت ننمایند.پس اولین قدم در استفاده از این تکنولوژی, باید از سیمکارت و دستگاه و مودم همراه خود مطمئن باشید که با تکنولوژی نوین 4.5G سازگار می باشند .

تنظیمات دستگاه :

برای استفاده از تکنولوژی 4.5G باید تنظیمات شبکه دستگاه و مودم همراه خود را بر روی LTE یا 4.5G تنظیم نمایید و در آخر باید در مناطقی که دارای پوشش این تکنولوژی بروز هستند قرار بگیرید.

بعد از اطمینان از نکات ذکر شده اگر در حال حاضر نمی توانید از تکنولوژی 4.5G استفاده نمایید, لطفا دستگاه خود را یکبار Restart نمایید .

مودم همراه ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.