طرح تعویض مودم های کارکرده TD-LTE،وایمکس و 4G ایرانسل،همراه اول…

طرح تعویض مودم های کارکرده TD-LTE، وایمکس و 4G با مودمهای مودم همراه ایران

با طرح تعویض مودم از استفاده از اینترنت با هر سیمکارت مناسب در خانه و محل کار خود لذت ببرید.

طرح تعویض مودم های همراه و رومیزی کارکرده و معیوب با مودمهای مودم همراه ایران :

با توجه به فروش فوق العاده انواع مودم های همراه توسط شرکتهای مختلف در سرار ایران و گزارش بلااستفاده ماندن یا عملکرد ضعیف مودم های همراه، در مناطق فاقد آنتن دهی خوب به خصوص در مودم TD-LTE ایرانسل و دیگر مودم های ایرانسل که قابلیت پشتیبانی از سایر اپراتورها (رایتل و همراه اول) را ندراند، طی زمان درخواست کاربران برای استفاده از طرح تعویض مودم هایشان با مودمهای مودم همراه ایران بیشتر شده است. شرکت مودم همراه ایران در بخش پشتیبانی و گارانتی مودم های همراه ایران، سعی بر رفع نیاز و درخواستهای مشتریان داشته و به این ترتیب راه حل مناسب تری با عنوان طرح تعویض مودم های 4G کارکرده با مودمهای مودم همراه ایران مطرح نموده است.

طرح تعویض مودم های 4G کارکرده ایرانسل، رایتل،  همراه اول و … با مودمهای +4G مودم همراه ایران

مزایای استفاده از طرح تعویض مودم:

ارتقاع مودم همراه 4G شما به +4G

با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژیها و ارتقاع اپراتورها به نسلهای اینترنت +4G و 5G نیاز کاربران به استفاده از اینترنت پرسرعت نسل جدید و با کیفیت روز به روز بیشتر می شود، با استفاده از این طرح و ارتقاع مودم همراه 4G شما به +4G سرعت اینترنت شما بهبود خواهد یافت.

استفاده از مودم همراه با هر اپراتور دلخواه تان با حداکثر آنتن دهی

مودمهای مودم همراه ایران با توجه به worldwide بودن علاوه بر تمامی سیمکارتهای اپراتور های داخل کشور (رایتل،ایرانسل و همراه اول) حداکثر سازگاری را با اپراتورهای برون مرزی دارند، کافیست سیمکارت مربوط به هر اپراتور را روی مودم همراه قرار دهید و از استفاده از مودم همراه با نهایت سرعت در هر جا داخل و خارج از کشور لذت ببرید. مودم های مودم همراه ایران با مجهز بودن به انواع آنتن تقویت کننده مودم 4G و آنتن های داخلی قوی حداکثر عملکرد و سرعت را با حداقل آنتن دهی حتی در مناطق فاقد آنتن دهی خوب، با هر اپراتور دلخواه تان برای شما به ارمغان خواهند آورد، با مودم های پرسرعت مودم همراه ایران از استفاده از اینترنت با هر سیمکارت مناسب در خانه و محل کار خود لذت ببرید.

مودمهای کارکرده و حتی معیوب شما در این طرح تعویض می شوند

مودمهای شما ممکن است طی استفاده دچار مشکل شود و از حالت استاندارد خارج شده باشد. (مشکل فاسد شدن باتری مودم همراه و مشکل Restart شدن مداوم مودم همراه ) مودم همراه ایران مودمهای کارکرده و حتی معیوب شما را با مودمهای همراه نسل جدید و پرسرعت خود تعویض می نماید.شایان ذکر است، که تمامی مودم های مودم همراه ایران با پشتیبانی از تکنولوژی IPv6 از قابلیت DMZ Portforwarding نیز بهره می‌برند و استانداردهای اپراتورهای اروپایی برخوردارند.

برای استفاده از این طرح کافیست، با متخصصین مودم همراه ایران ارتباط برقرار کنید .

مودم همراه ایران

27 دیدگاه دربارهٔ «طرح تعویض مودم های کارکرده TD-LTE،وایمکس و 4G ایرانسل،همراه اول…»

 1. با سلام من یک مودم همراه 4g ایرانسل دارم میخوام تعویضش کنم مطالب و خواندم و مورد پسندم بودن با تشکر

  1. سلام , برای استفاده از این طرح در هر جای ایران کافیست, با کارشناسان مودم همراه ایران ارتباط برقرار نمایید .

   1. سلام، لطفا جهت راهنمایی با شماره 02166483374 پشتیبانی مودم همراه ایران تماس حاصل نمایید.

  1. سلام، همانطور که در متن طرح به دلایل و مزایای طرح اشاره شده، همه مودم های شما حتی مودم های قدیمی tp-link ،ADSL و D-link شامل این طرح می شوند، با استفاده از این طرح شما میتوانید مودم قدیمی و حتی معیوب خود را تا 30% تخفیف، با هر یک از مودم های پر سرعت جدید مودم همراه ایران تعویض نموده و از مزایای بعدی طرح بهره مند شوید؛ برای استفاده از این طرح در هر جای ایران کافیست، با کارشناسان مودم همراه ایران ارتباط برقرار نمایید.
   مودم همراه ایران

  1. سلام، مودم های کارکرده (اغلب با مشکلات اساسی) تحویل داده شده توسط کاربران در طرح تعویض مودم های کارکرده، در بخش پشتیبانی و گارانتی مودم همراه ایران جهت اهداف علمی-پزوهشی (بعنوان نمونه، آزمایش و تست) و تکمیل بانک اطلاعاتی جهت ارائه خدمات دقیق و کارآمد در حال استفاده هستند.

  1. سلام، همانطور که در متن طرح هم اشاره شده، همه مودم های شما حتی مودم های قدیمی وایمکس ایرانسل شامل این طرح می شوند، با استفاده از این طرح شما میتوانید مودم قدیمی و حتی معیوب خود را تا 30% تخفیف، با هر یک از مودم های پر سرعت جدید مودم همراه ایران تعویض نموده و از مزایای بعدی طرح بهره مند شوید؛ برای استفاده از این طرح در هر جای ایران کافیست، با کارشناسان مودم همراه ایران ارتباط برقرار نمایید.

  1. با استفاده از این طرح شما میتوانید مودمهای همراه خود را تا 30% تخفیف، با هر یک از مودم های پر سرعت جدید مودم همراه ایران تعویض نمایید؛ اما برای مودم های TD-LTE میزان تخفیف 20% در نظر گرفته شده است.
   مودم همراه ایران

  1. برای استفاده از این طرح و دریافت اطلاعات، لطفا با کارشناسان مودم همراه ایران از طریق شماره تلفن های اعلام شده، تماس حاصل نمایید.

   1. سلام من مودم TD-lte Gp2101 ایرانسل خریداری کردم ولی درپوشش شبکه نیستم هنوز ازش استفاده نکردم چطور میتونم تعویضش کنم.

    1. سلام، لطفا جهت راهنمایی و اخذ اطلاعات راجع به طرح تعویض مودم ها با شماره 02166483374 پشتیبانی مودم همراه ایران تماس حاصل نمایید.

     1. سلام ببخشید من یه مودم همراه اول 3G دارم ولی هیچ استفاده ای ازش نکردم و همینجوری فقط نو دست نخورده مونده آیا امکان تعویضش با مودم 4g یا بالاتر هست؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

     2. لطفا جهت راهنمایی و اخذ اطلاعات راجع به تعویض مودمتان، با شماره 02166483374 پشتیبانی مودم همراه ایران تماس حاصل نمایید.

  1. بله طرح تعویض مودم در حال حاضر امکان پذیر هست، ولی بخاطر افزایش قیمت مودم ها درخواست برای رفع مشکل مودم از سمت کاربران بیشتر شده است.
   در صورت درخواست و یا اطلاعات بیشتر راجع به طرح تعویض مودم، لطفا با کارشناسان مودم همراه ایران از طریق شماره تلفن های اعلام شده در قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

   1. با سلام و خسته نباشین طرح تعویض مودم هنوز هم هست ؟؟ من یه مودم همراه دارم و یه مودم ثابت مبین نت هر دو شامل طرح میشن ؟ باید دوتا مودم خرید کنیم یا یک مودم با تخفیف ۶۰٪ میشه ؟؟ هر دو صحیح و سالم هستن سپاس از راهنمایتون

    1. بله طرح تعویض مودم در حال حاضر امکان پذیر هست، ولی برای هر مودم در طرح فقط یک مودم می توانید با تخفیف از ما دریافت نمایید.
     در صورت درخواست و یا اطلاعات بیشتر راجع به طرح تعویض مودم، لطفا با کارشناسان مودم همراه ایران از طریق شماره تلفن اعلام شده در قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

 2. سلام من مودم همراه ایرانسل lh92 دارم..بخوام تعویض کنم هزینه ش چقدر میشه چه مدت طول می کشه تحویل بدید

  1. برای درخواست اطلاعات بیشتر راجع به طرح تعویض مودم، لطفا با کارشناسان مودم همراه ایران از طریق شماره تلفن های اعلام شده در قسمت تماس با ما اقدام نمایید.
   در نظر داشته باشید، بخاطر افزایش قیمت مودم ها درخواست برای رفع مشکل مودم از سمت کاربران بیشتر شده است، در صورتی که مودم مشکل باتری و یا مشکل قابل رفع داشته باشد، بهتر است برای رفع مشکل مودم اقدام شود تا طرح تعویض.

 3. با سلام .من یه وایمکس تقریبا واسه 10 سال پیش دارم که نه آدرس مک و شناسه دستگاه رو ندارم .امکان تعویضش رو دارم یا خیر ؟ جعبه خرید رو هم ندارم فقط خود دستگاه هست .
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.